KARIERA

Dołącz do naszego zespołu!

Poznaj nasze aktualne oferty pod linkiem poniżej.

Aktualne oferty:

Magazynier/Sprzedawca Działu Części i Akcesoriów

Opis stanowiska:

•  zamawianie części oraz akcesoriów
•  kontrola terminowej realizacji zamówień
•  przyjęcia do magazynu, kontrola ilościowa dostarczanych towarów i materiałów
•  określanie stanów minimalnych zapasów na podstawie analiz zużyć i prognoz
•  profesjonalna i kompleksowa obsługa magazynu części i akcesoriów
•  nadzór nad powierzonymi częściami
•  realizacja programów sprzedaży części i akcesoriów
•  przestrzeganie procedur magazynowych

Wymagania:

• Realizacja celów sprzedażowych działu
• Sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

• zatrudnienie na etat w oparciu umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie - motywujący system premiowy
• system wdrożenia zapewniający szybką i skuteczną adaptację w miejscu pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w dynamicznym i otwartym zespole

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres e-mail : daneosobowe@ignaszak.pl

Pracownik Myjni Samochodowej

•  przygotowanie samochodów do wydania
•  kompleksowe czyszczenie samochodów

Wymagania:

•  zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
•  prawo jazdy kat. B
•  dbanie o porządek w miejscu pracy
•  dyspozycyjność
•  sumienność

Oferujemy:

•  zatrudnienie na etat w oparciu umowy o pracę
•  atrakcyjne wynagrodzenie - motywujący system premiowy
•  system wdrożenia zapewniający szybką i skuteczną adaptację w miejscu pracy
•  pracę w rozwijającej się firmie w zmotywowanym zespole
•  możliwość rozwoju  i podnoszenia kwalifikacji

Kalisz 62-800 Kalisz, Al. Wojska Polskiego 5

Wyszukaj samochód

Logo volkswagen
Logo vwuzytkowe
Logo vfs
Logo audi
Logo skoda
Logo seat
Logo castrol
Logo cnp
Logo dwa
Logo nora
Logo sikkens