Bardzo owocny sezon Marty Walczykiewicz - Wspieramy mistrzów

Bardzo owocny sezon Marty Walczykiewicz - Wspieramy mistrzów

Sportowy sezon 2018 okazał się dla Marty Walczykiewicz bardzo owocny- zdobyła między innymi złoty medal w I Pucharze Świata w Niemczech, 1 miejsce na Mistrzostwach Europy Seniorów oraz Mistrzostwach Polski Seniorów.

- Sezon jak najbardziej udany, o wiele lepszy niż poprzedni, który skończył się dwoma 5 miejscami, a teraz pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy i 4 miejsce na Mistrzostwach Świata. Można powiedzieć, że sezon zaliczony na 4+ – mówi Marta Walczykiewicz

 

Kajakarka wróciła właśnie z Mistrzostw Świata w Portugalii gdzie zajęła 4 miejsce, z czego nie jest zadowolona, jednak nie poddaje się:

- Mówi się, że 4 miejsce jest najgorsze dla sportowca, ale z drugiej strony wielu sportowców oddałoby wszystko za to 4 miejsce w finale, bo niewielu sportowcom udaje się awansować do finałów – komentuje Marta Walczykiewicz.

Marta Walczykiewicz podjęła współpracę z naszą firmą. Zależy nam na wspieraniu sukcesów Pani Marty – jest wyjątkowym sportowcem reprezentującym nasze miasto ale również idee nam bliskie- dążenie do wyznaczonych sobie celów i uzyskiwaniu najlepszych wyników.

-“Siła charakteru” to motto, które towarzyszyło wprowadzeniu nowego modelu Volkswagena na rynek, tj. modelu T-Roc. To motto doskonale opisuje również Panią Martę. Z wielką radością zdecydowaliśmy się wesprzeć Panią Martę w aspekcie mobilności i cieszymy się, że będzie użytkownikiem nowego modelu Volkswagena. Jest to samochód w kolorze złota, który symbolizuje najlepsze osiągnięcia. .– mówił Michał Ignaszak, prezes Zarządu firmy Ignaszak Auto Salony.

 

W tym roku na naszą zawodniczkę czekają jeszcze zawody Red Bull w Budapeszcie w sprincie na 100 metrów, które są imprezą pokazową i prestiżową. Kolejne starty to sprinty w Niemczech na 150 metrów a także na Pucharze w Chinach oraz Rosji na 600 i 300 metrówFiltruj wyniki

Logo volkswagen
Logo vwuzytkowe
Logo vfs
Logo audi
Logo skoda
Logo seat
Logo castrol
Logo cnp
Logo dwa
Logo nora
Logo sikkens