Spłacimy 3 pierwsze raty Za Twojego Volkswagena Nowość!

Spłacimy 3 pierwsze raty Za Twojego Volkswagena

Spłacimy za Ciebie 3 raty

Kup Volkswagena korzystając z Leasingu EasyDrive, a zapłacimy za Ciebie trzy pierwsze raty leasingowe. Wystarczy, że wpłacisz 10% wartości samochodu i już możesz skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Szczegóły oferty znajdziesz w regulaminie promocji "Spłacimy 3 pierwsze raty za Twojego Volkswagena". Regulamin poniżej. 


Wybierz inną formę finansowania i skorzystaj z promocyjnego ubezpieczenia za 1zł

Wybierz inną, równie dogodną formę finansowania (Leasing EasyBuy, Kredyt EasyDrive oraz Kredyt EasyBuy) i skorzystaj z alternatywnej oferty promocyjnej - 12 miesięcy ubezpieczenia komunikacyjnego w cenie 1 zł!


Dodatkowo zyskasz:

Ubezpieczenie Protect - skorzystaj z oferty leasingowej, a ubezpieczenie od utraty pracy otrzymasz w pakiecie.

Promocyjne pakiety przeglądów serwisowych już od 39zł – wybierz Volkswagena i skorzystaj z promocyjnej oferty na 4 lata przeglądów już od 39 zł.

Oferta ograniczona czasowo. Szczegóły oferty w salonach Volkswagena w całej Polsce.

                                                                                                                                            


Spłacimy 3 pierwsze raty za Twojego wymarzonego Volkswagena


Wybierz model:


Zaskakujący Polo

Tyle systemów bezpieczeństwa i zaawansowanych technologii w niedużym, miejskim aucie? Polo zaskakuje zdigitalizowanym wnętrzem, licznymi rozwiązaniami podnoszącymi poziom komfortu czy wreszcie oszczędnymi jednostkami silnikowymi.od 394 zł/mies. nettoPrzebojowy T-Cross

Niestraszny mu miejski zgiełk czy wysokie tempo twojego życia – wszechstronnie uzdolniony crossover dzięki przebojowej sylwetce i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, sprawdzi się w roli pełnego wigoru kompana.


od 497 zł/mies. netto