Nowe Audi A5 Sportback Nowość!

Nowe Audi A5  Sportback

Sportowe emocje i rodzinny komfort


Nowe Audi A5 Sportback


Nowe Audi A5 Sportback wyróżnia się z tłumu. Dzięki nowym elementom stylistycznym jest bardziej dynamiczne na zewnątrz. Z kolei we wnętrzu oferuje najwyższy komfort dla wszystkich pasażerów i innowacyjne technologie – w tym najnowszy system Infotainment i liczne systemy wsparcia.

Design, który inspiruje

Sportowy charakter z każdej perspektywy wyrażony w nowym języku stylistycznym Audi – nowe Audi A5 Sportback zostało zaprojektowane, by zachwycać. Szerokie wloty powietrza i chromowane akcenty sprawiają, że przód wygląda jeszcze bardziej dynamicznie. Po bokach sportowy charakter jest podkreślony nowym kształtem progów i opcjonalnymi 20-calowymi aluminiowymi kołami osadzonymi w masywnych nadkolach. Z boku wrażenie robi zaprojektowany na nowo sekcja progów i opcjonalne 20-calowe koła z aluminiowymi obręczami. Z tyłu uwagę przykuwa wkładka dyfuzora z trapezoidalnymi końcówkami rur wydechowych. Wygląd nowego Audi A5 Sportback można swobodnie kreować dzięki wielu barwom lakieru i elementom pochodzącym z różnych pakietów stylistycznych – w tym sportowego S-line.

Opcjonalne reflektory diodowe Matrix ze światłem laserowym Audi oświetlają drogę w sposób inteligentny i zapewniają doskonałą widoczność. Jednocześnie automatycznie dostosowująca się wiązka świetlna nie oślepia innych kierowców. Atrakcyjny wygląd samochodu na drodze zapewnia dynamiczna grafika świateł,kierunkowskazy oraz sekwencja świetlna, która wita i żegna kierowcę po otwarciu i zamknięciu drzwi.
Bezkompromisowe wnętrze

Poziome linie we wnętrzu nowego Audi A5 Sportback budują poczucie przestrzeni, a wysoka jakość materiałów i najnowsze systemy Infotainment dopełniają doświadczenie luksusu. Zwróconą lekko w stronę kierowcy tablicę rozdzielczą wieńczy duży wyświetlacz systemu MMI touch. Pakiet wielokolorowego, nastrojowego oświetlenia konturowego podkreśla elementy stylistyczne wnętrza. Dzięki temu Audi A5 Sportback może zostać spersonalizowane na wiele sposobów.