Nowe Audi A1 Sportback

Nowe Audi A1 Sportback

W miejskim stylu
W sportowym duchu
Nowe Audi A1 Sportback

Nowe Audi A1 Sportback łączy dynamiczną stylistykę z wysokim komfortem jazdy. Kompaktowy model jest idealnym towarzyszem miejskiego stylu życia, a w trasie pokazuje sportowy charakter. Rozbudowane systemy infotainment i wsparcia kierowcy znane z modeli wyższych segmentów zamieniają każdą podróż w niezapomniane chwile. Możliwość łączenia elementów z różnych linii wyposażenia pozwala na szeroki zakres indywidualizacji.Wyrazisty, mocny charakter 
Wyrazista stylistyka o napiętych liniach to znak rozpoznawczy nowego Audi A1 Sportback. Szeroka osłona chłodnicy Singleframe i zaakcentowane boczne wloty powietrza dominują na przodzie samochodu Audi A1 Sportback oferuje jeszcze więcej przestrzeni we wnętrzu, co przekłada się na większy komfort kierowcy i pasażerów oraz większą pojemność bagażnika.
Duże możliwości personalizacji dają dowolność w łączeniu elementów różnych linii wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego. 


W pełni cyfrowy 
Akustycznie doskonały 
Nowe Audi A1 Sportback - już w podstawowej wersji wyposażone w cyfrową tablicę rozdzielczą z 10,25-calowym wyświetlaczem - jest przygotowane na cyfrową przyszłość. Dostępny opcjonalnie wirtualny kokpit pozwala kierowcy na wyświetlanie niezbędnych informacji w bezpośrednim polu widzenia, począwszy od nawigacji, przez informację infotainment wraz z usługami connect, aż po grafiki niektórych systemów wsparcia kierownicy. Zestrojony z miastem

Konstrukcja osi nowego Audi A1 Sportback zapewnia zarówno dużą zwrotność, jak i możliwość, sportowej pewnej jazdy. Dostępne są trzy różne konfiguracje zestrojenia zawieszenia, w tym sztywniejsze zawieszenie sportowe. O wsparcie kierowcy dbają najnowsze systemy znane z wyższych segmentów. Między innymi utrzymują nowe Audi A1 Sportback w odpowiedniej odległości od pojazdu przed nim, ułatwiają kierowcy zachowanie toru jazdy i wspierają go podczas parkowania.