W pełni elektryczny ID.3 Nowość!

W pełni elektryczny ID.3

Przejdź do świata elektromobilności 

ID.3 to pierwszy model w rodzinie marki Volkswagen, który został w pełni wyposażony w napęd elektryczny. To samochód idealny dla tych, którzy codziennie dojeżdżają do miasta do pracy, często podróżują z rodziną lub po prostu nie chcą generować lokalnych emisji, może zatem spełniać wiele zadań.


Siedem wariantów wyposażenia


Pro Performance


Łatwe ładowanie ID.3
Bateria i zasięg

Rano wygodnie dojechać do biura, przedtem jeszcze podrzucić dzieci do szkoły, a wieczorem wrócić – na jednym ładowaniu baterii to zasadniczo żaden problem. Poradzi sobie z tym każda z baterii ID.3. Obecnie do wyboru są baterie 58 kWh lub 77 kWh. Mniejsza bateria będzie dostępna w późniejszym terminie. Ponadto dajemy gwarancję na baterie wszystkich modeli ID na osiem lat lub 160 tys. km.

ID Charger

ID. Charger to „stacja benzynowa” u Ciebie w domu. Możesz zatem wsiąść rano do naładowanego ID.3 i rozpocząć dzień pełen energii. ID. Charger dostępny jest w trzech wersjach różniących się stopniem komunikacji i inteligencją, gdyż jeżeli chcesz, możesz go zamówić także z WLAN, 4G i licznikiem prądu. Inteligentnymi funkcjami ID. Charger można sterować przez We Charge w aplikacji We Connect ID.


Pełna komunikacja z Twoim ID.3

Cyfrowe usługi "We Connect Start" zmieniają nowego ID.3 w auto w pełni skomunikowane, gdyż dzięki wbudowanej na stałe karcie SIM Twój samochód będzie na życzenie online. Będziesz mógł zatem otrzymywać informacje drogowe w czasie rzeczywistym lub znaleźć stacje ładowania z informacjami o dostępności, cenach i godzinach otwarcia. Aplikacja We Connect ID. pozwoli Ci połączyć się z samochodem, a smartfon może służyć jako pilot zdalnej obsługi do ustawiania klimatyzacji lub uruchamiania i zatrzymywania ładowania. W ten sposób będziesz zawsze połączony ze swoim samochodem, nawet siedząc w domu na kanapie.

 

ID.3 z wyświetlaczem head-up AR


Patrz spokojnie w przyszłość. I na drogę.

Opcjonalny wyświetlacz head-up AR przenosi pomocne informacje na przednią szybę w bezpośredni zasięg wzroku kierowcy i ułatwia prowadzenie auta. Na przykład pokazuje, gdzie skręcić. Projekcja na szybie i sytuacja na drodze zdają zlewać się w jedną całość. To zdecydowanie większy komfort jazdy każdego dnia.

Filtruj wyniki

Logo volkswagen
Logo vwuzytkowe
Logo vfs
Logo audi
Logo skoda
Logo seat
Logo castrol
Logo cnp
Logo dwa
Logo nora
Logo sikkens