W pełni elektryczny ID.3 Nowość!

W pełni elektryczny ID.3

Przejdź do świata elektromobilności 


ID.3 to pierwszy model w rodzinie marki Volkswagen, który został w pełni wyposażony w napęd elektryczny. To samochód idealny dla tych, którzy codziennie dojeżdżają do miasta do pracy, często podróżują z rodziną lub po prostu nie chcą generować lokalnych emisji, może zatem spełniać wiele zadań.


Tu rozpoczyna się nowe


ID.3  rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi łączą się z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji. Dla ludzi, którzy szukają zmian. Przyszłość stoi za progiem. Powitaj ją.Siedem wariantów wyposażenia

Pro Performance
Łatwe ładowanie ID.3
Bateria i zasięg

Rano wygodnie dojechać do biura, przedtem jeszcze podrzucić dzieci do szkoły, a wieczorem wrócić – na jednym ładowaniu baterii to zasadniczo żaden problem. Poradzi sobie z tym każda z baterii ID.3. Obecnie do wyboru są baterie 58 kWh lub 77 kWh. Mniejsza bateria będzie dostępna w późniejszym terminie. Ponadto dajemy gwarancję na baterie wszystkich modeli ID na osiem lat lub 160 tys. km.


ID Charger

ID. Charger to „stacja benzynowa” u Ciebie w domu. Możesz zatem wsiąść rano do naładowanego ID.3 i rozpocząć dzień pełen energii. ID. Charger dostępny jest w trzech wersjach różniących się stopniem komunikacji i inteligencją, gdyż jeżeli chcesz, możesz go zamówić także z WLAN, 4G i licznikiem prądu. Inteligentnymi funkcjami ID. Charger można sterować przez We Charge w aplikacji We Connect ID.


Pełna komunikacja z Twoim ID.3


Cyfrowe usługi "We Connect Start" zmieniają nowego ID.3 w auto w pełni skomunikowane, gdyż dzięki wbudowanej na stałe karcie SIM Twój samochód będzie na życzenie online. Będziesz mógł zatem otrzymywać informacje drogowe w czasie rzeczywistym lub znaleźć stacje ładowania z informacjami o dostępności, cenach i godzinach otwarcia. Aplikacja We Connect ID. pozwoli Ci połączyć się z samochodem, a smartfon może służyć jako pilot zdalnej obsługi do ustawiania klimatyzacji lub uruchamiania i zatrzymywania ładowania. W ten sposób będziesz zawsze połączony ze swoim samochodem, nawet siedząc w domu na kanapie.


 

ID.3 z wyświetlaczem head-up AR


Patrz spokojnie w przyszłość. I na drogę.Opcjonalny wyświetlacz head-up AR przenosi pomocne informacje na przednią szybę w bezpośredni zasięg wzroku kierowcy i ułatwia prowadzenie auta. Na przykład pokazuje, gdzie skręcić. Projekcja na szybie i sytuacja na drodze zdają zlewać się w jedną całość. To zdecydowanie większy komfort jazdy każdego dnia.

Oferta 2020

ID.3 w ofercie rocznika 2020


Wybierz wymarzonego Volkswagena i dopasuj ofertę finansową do swoich potrzeb. Sprawdź modele dostępne od ręki i skontaktuj się z nami.Szybka droga do idealnego wyposażenia

ID.3 to idealny samochód dla tych, którzy codziennie dojeżdżają do miasta do pracy, często podróżują z rodziną lub po prostu nie chcą generować lokalnych emisji, może zatem spełniać wiele zadań. A ponieważ wiemy, że nie jest łatwo wybrać z wielu dostępnych elementów wyposażenia, skonfigurowaliśmy wstępnie kilka modeli, które ułatwią Ci przejście do świata elektrycznej mobilności.


Każdy ze skonfigurowanych przez nas modeli ma dopasowane do siebie pakiety wyposażenia. Co wchodzi w ich skład, możesz zobaczyć w tabeli poniżej. Wystarczy wybrać model, kolor lakieru i wariant felg.

ID.3 wita Cię światłami

VW ID.3 na parkingu wielopoziomowym

ID.3 wyposażony w opcjonalny system otwierania i uruchamiania Keyless Access rozpozna Cię, gdy tylko zbliżysz się do niego z kluczykiem. Eleganckie, dostępne na życzenie reflektory LED Matrix zaświecą się na krótko, jakby mrugały do Ciebie, i sprawią, że ID.3 będzie wyglądać prawie ludzko. ID.Light we wnętrzu da Ci od razu wrażenie, że jesteś mile widziany. Przy uruchamianiu silnika rozlegnie się cichy dźwięk zachęcający, by natychmiast ruszyć. Gdy tylko opuścisz swojego ID.3, ID. Light pożegnają się ze sobą krótkim sygnałem świetlnym.
Filtruj wyniki

Logo volkswagen
Logo vwuzytkowe
Logo vfs
Logo audi
Logo skoda
Logo seat
Logo castrol
Logo cnp
Logo dwa
Logo nora
Logo sikkens