Elektroniczny pomiar płyty podłogowej pojazdu Nowość!

Elektroniczny  pomiar płyty  podłogowej pojazdu

SYSTEMY POMIAROWE


W naszej firmie uruchomiliśmy nową usługę dla naszych klientów.


Elektroniczny  pomiar płyty  podłogowej pojazdu na nowo zakupionym urządzeniu  pomiarowym  firmy  Car o Liner.  Usługa ta jednoznacznie potwierdza czy pojazd był wcześniej naprawiany  blacharsko  i czy ewentualna  naprawa blacharsko  lakiernicza przeprowadzona została zgodnie z technologią.  Klient otrzymuje wydruki  z przeprowadzonego badania, które są  interpretowane przez  doradcę  blacharsko lakierniczego. Usługa ta oprócz tego, że wykorzystywana jest na co dzień podczas napraw blacharsko  lakierniczych z powodzeniem  może być wykonywana  w momencie gdy potencjalny kupujący chcę rzetelnie sprawdzić  pojazd przed zakupem.  

Czas trwania  takiej usługi to 2 godziny. 


Car-O-Tronic Vision X3 – to najdokładniejszy i najłatwiejszy w użyciu, skomputeryzowany system pomiarowy dostępny na rynku. HOMOLOGOWANA DLA SIECI VW, AUDI, SKODA, SEAT i innych.


Elektroniczny system pomiarowy VISION X3 umożliwia pomiar wszystkich punktów bazowych nadwozia i podwozia pojazdu, zarówno w czasie diagnozy jak i podczas naprawy samochodu.Ze względu na wysokiej jakości grafikę i prostotę obsługi urządzenie CAR-O-TRONIC gwarantuje szybkie zdiagnozowanie punktów bazowych płyty podłogowej jak i nadwozia bez konieczności demontażu podzespołów samochodu.Możliwość obserwacji parametrów punktów pomiarowych na ekranie monitora zarówno w czasie diagnozy jak i podczas naprawy samochodu.CAR-O-TRONIC jest systemem bezprzewodowym tzn. pomiędzy zespołem pomiarowym, a częścią komputerową nie ma żadnych kabli, ekranów, sond itp. Przekaz impulsów odbywa się za pomocą bluetootha.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami:


Piotr  Nowak  

Tel. 502 948 459 

E mail: piotr.nowak@ignaszak.pl 


Martyna Kopczyk

Tel. 501 063 584

E mail: martyna.kopczyk@ignaszak.pl 
Filtruj wyniki

Logo volkswagen
Logo vwuzytkowe
Logo vfs
Logo audi
Logo skoda
Logo seat
Logo castrol
Logo cnp
Logo dwa
Logo nora
Logo sikkens