ŠKODA CITIGOe iV NAPĘDZANA POZYTYWNĄ ENERGIĄ Nowość!

ŠKODA CITIGOe iV NAPĘDZANA POZYTYWNĄ ENERGIĄ


W PEŁNI ELEKTRYCZNE CITIGO!

CITIGOe iV to pierwszy całkowicie elektryczny samochód seryjny marki Skoda. Dzięki niej każda Twoja miejska podróż będzie bezemisyjna.


Za każdym razem, gdy spojrzysz na CITIGOe iV, będziesz pod wrażeniem jego czysto wymodelowanych powierzchni, kształtów i dużych bocznych okien. DŁUGA GAMA DLA WSZYSTKICH PODRÓŻY

Zasięg do 265 km powoli Ci cały dzień poruszać się po mieście. Dodatkowo możesz liczyć  na szybkie ładowarki DC, które świetnie sprawdzają się podczas dłuższych podróży.

Š

KODA CITIGOe iV została zaprojektowana z myslą o życiu w nowoczesnym mieście- to tam docenisz jej zawartość, zwinność i zasięg 274 km potwierdzony przez WLTP, wystarczający dla codziennych podróży. A w dalszej trasie możesz liczyć na szybkie ładowarki DC.


ŁATWE ŁADOWANIE W DOMU 

Dzięki specjalnym ładowarkom możesz łatwo ładować akumulatory samochodu w domu lub w podróży. Używając konwencjalnego gniazdka domowego o maksymalnej mocy 2,3 k, możesz naładować swojego CITIGO iV do 80% pojemności w dokładnie 12 godzin i 43 minut. Z kolei przez specjalne gniazdo o mocy 7,2 kW zajmie Ci to 4 godziny i 15 minut. Obie te metody korzystają  z prądu zmiennego, który znajdziesz w gniazdach domowych. 


SZYBKIE ŁADOWANIE W DRODZE 

Jeśli wyruszyłeś w podróż i potrzebujesz naładować CITIGOe iV, użyj szybkiej ładowarki DC, która ma znacznie większa moc - aż 40 kW. Dzięki niej naładujesz baterię do 80% w ciągu zaledwie 1 godziny. W ten typ ładowarki wyposażone są samochody w wersji Style. IDEALNA ŁĄCZNOŚĆ 

Każdy model CITIGOe iV oferuje mnóstwo usług online, co ułatwia zdalną obsługę klimatyzacji, ładowanie baterii lub sprawdzenie zasięgu samochodu- gdziekolwiek jesteś! 


ŠKODA CITIGOe iV
73 300,00 zł
OFERTA LIMITOWANA! Skorzystaj z oferty premierowej i zyskaj 8600zł do 30.12.2019


Filtruj wyniki

Logo volkswagen
Logo vwuzytkowe
Logo vfs
Logo audi
Logo skoda
Logo seat
Logo castrol
Logo cnp
Logo dwa
Logo nora
Logo sikkens